Poezja, poezja – ponad oceanami

Polish American Poets Academy - logoZ za Atlantyku otrzymałem maila, którego treść przedstawiam poniżej:
Szanowni Państwo!
Kapituła JPII Polish American Poets Academy zwraca się z gorącą prośbą o umieszczenie informacji nt. organizowanego przez Akademię KONKURSU NA WIERSZ DEDYKOWANY BŁOGOSŁAWIONEMU JPII na Państwa stronach internetowych i o ile to możliwe, w druku. Informacje o konkursie, a także grafika w załączeniu. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa już 15 lutego 2014 r.

Link do grafiki:  http://www.e-businesscardexchange.com/NOV%206%20KONKURS%20DEDYKOWANY%20JPII.pdf
Bezpośredni link do stron JPII PAPA:  http://www.e-businesscardexchange.com/page108.html

JPII Polish American Poets Academy w tym roku obchodzi 10-lecie swojego istnienia. W 2005 r. Akademia przyjęła imię Jana Pawła II, który był  jej Honorowym Członkiem i który udzielił jej specjalnego błogosławieństwa.
Akademia mająca swoją siedzibę w Wallington, w stanie New Jersey, USA jest niedochodową instytucją literacko- edukacyjną o statusie 501(c )3 (charitable)co oznacza, że wszelkie formy darowizny, w tym wpisowe (donation), mogą by odpisane od podatków.JPII PAPA nie jest dofinansowana przez nikogo, utrzymuje się wyłącznie ze swojej działalności i jest jedynym fundatorem nagród konkursowych.
Z góry serdecznie dziękujemy.
W imieniu JPII Polish American Poets Academy
Z poetyckim pozdrowieniem,
Barbara Alex Aleksandrowicz, Prezes
www.e-businesscardexchange.com JPII PAPA

Mój komentarz i zachęta:
Poezja (przez duże P) nie zna granic, nie potrzebuje paszportu i wiz. Nie poddaje się koniunkturom. Przeżyje epoki i wydarzenia. Nie ulegnie korozji i zniszczeniu, które nie oszczędzi materii. Będąc czystą i świętą, będzie jak ogniste wiejadło w ręku Boga i Jego Świętych.
Zachęcam wszystkich zmagających się z duchem i słowem, do udziału w tym konkursie. Jest on bowiem poświęcony Wielkiemu Świętemu, który wyszedł z Polski.
Szczegóły pod bezpośrednim linkiem do stron JPII PAPA, który kopiuję jeszcze raz. CWU.
http://www.e-businesscardexchange.com/page108.html

← powrót

Możliwość komentowania jest wyłączona.