2 Rocznica Spotkania Czesława Wójcika Uglisa ze Zmartwychwstałym Jezusem Chrystusem

W dniu 12 kwietnia 2020 roku w Uroczystość Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa obchodzimy rocznicę odejścia do Nieba na spotkanie ze zmartwychwstałym Jezusem Czesława Wójcika Uglisa redaktora i założyciela tej strony. Pamiętamy o nim w modlitwie i w dobrym wspomnieniu.

12 kwietnia 2020 o godzinie 10 30 w kościele świętego Jana Ewangelisty w Łodzi będzie sprawowana msza święta rocznicowa w  rocznicę śmierci Czesława Wójcika Uglisa ze względu na epidemię jego najbliżsi  proszą o łączność duchową i modlitwę w tym czasie. Dziękujemy.

← powrót

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

* Opinie zawarte w komentarzach i uwagach czytelników strony, są własnością ich autorów, i niekoniecznie pokrywają się z opiniami i poglądami Czesława Wójcika - Uglisa, który nie bierze odpowiedzialności za ich treść.

Administratorzy strony nie gwarantuje publikacji wszystkich wpisów. Eliminowane będą komentarze agresywne, obraźliwe, wulgarne, merytorycznie rozmijające się z tematami strony oraz takie, które nie będą wnosić do nich nowych, pogłębiających treści.